KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17212110

nr 1721 2110

Oidentifierad konstnär. Ej signerad, Komposition. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 76x52 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 1 september 2025
kl 20:22:54